Kaplıcanın merkezi Balıkesir

Çeşitli kaplıcaları bünyesinde barındıran Balıkesir bu açıdan oldukça şanslıdır. Hem tatil yapıp hem de şifa bulmak isteyenler tarafından rahatlıkla tercih edilen kaplıcalar, tatilcilerin şehirde konaklama süresini uzatmakta ve bu da otellerde kalan müşterilerin memnuniyetini son derce artırmaktadır.

Balıkesir

Bir insana memnun kalmadığı bir yerde daha fazla bulunmak istemez. Fakat Balıkesir için böyle bir durum söz konusu olamaz. Tatil için ayrılan sürenin artırılması, müşteri memnuniyetinin en acık göstergesidir. Kazdağları için de birkaç şey söylemek isteriz.

Kaz Dağı Turizm

Kaz Dağı çevresinde bulunan yoğun oksijen, tatil severler oldukça iyi gelmekte ve bütün rahatsızlıklarından kurtulmuş olarak tatillerini tamamlamaktadırlar. İlde çeşitli tarihi kalıntılara da rastlamak oldukça mümkün olmaktadır. Turizme katkıda bulunan cami, kilise, harabe gibi çeşitli tarihi eserler, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmekte ve yer yıl sayısız ziyaretçiye ev sahipliği yapan bir Balıkesir’in ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır. Tarihi eserlere ilginin fazla olduğu arkeoloji kazı çalışmalarına da ev sahipliği yapan Balıkesir’de turizm bir an için duraksamaya uğramamakta ve otellerinde tatilcilere sağlamış olduğu imkanlarla her zaman tatilcilerden tam puan almayı başarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir