Balıkesir Edremit’te Harika Bir Tatil

Doğa ile iç içe olan konaklama merkezleri, genellikle sıkıcı ve sosyal aktivitelerden uzakmış gibi bir ön yargı yaratmış olsa da asılda tam tersidir. Doğanın içinde bulunmanın verdiği huzura bir de son teknoloji eklenince her şey mükemmel oluyor. Şehir merkezinden uzakmış gibi görünse de Kaz Dağları aslında merkeze oldukça yakındır. “Hem doğa hayatı, hem gece hayatı olur mu?” demeyin. Edremit ile bu mümkün.

Edremit’te birde böyle bakın

Yaz ayarında tercih ettiğiniz Kazdağları otelleri merkezleri ile deniz kıyısı olan beldelerde plaj keyfi yapmanız mümkün olacaktır. Yaz tatillerini betonlar arasına sıkıştırılmış havuzlarda veya da oteller arasına sıkışmış kalabalık plajlarda geçirmek istemiyorsanız Edremit sahilleri size oldukça iyi gelecektir. Konaklama merkezleri veya da Kaz Dağları denize kıyı değildir, fakat sahile kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır.
edremit2

Kazdağları Temiz Hava

Ormanın getirdiği temiz hava, güneş ve kum ile birleştiğinde size hem dinlenme hem de eğlenme imkanı sunacaktır. Ailenizle birlikte güzel bir tatil yaşama imkanının sunulduğu ayrıca termal kaplıcaları da bünyesinde barındıran Edremit, adeta bir şifa kenti niteliğinde yer almaktadır.

Kazdağları Edremit

Şehrin stresinden uzak olmasının yanı sıra doğadan tamamıyla faydalanmak isteyenlerin tercih etmiş oldukları Edremit, şirinliği ve içtenliği ile de sizleri etkisi altına alacak. Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinlikler ile Edremit yaz akşamlarına neşe katılmakta ve çeşitli konserler düzenlenmektedir. Hem geçlere hitap eden hem de yaşlı olup tatilin keyfini çıkarmak isteyenlerin tercihleri kaz dağı konaklamadan yana olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir